| mladi a întrebat:

Vreau sa vad niste seriale bune sf sau fantastice, problema e ca am cam vazut multe, am vazut :
vikings, beeten, vampire diaries, game of throns, the walking dead, braking bad, the originals, Legacies flash, legends of thomorow, prison break, teen wolf, the 100, arrow, beeing human... Aveti o sugestie si seriale si filme?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Vasile2003 a răspuns:

Mie mi-au placut foarte tare, pe lângă unele din care le-ai enumerat, urmatoarele :
Shadowhunters
Merlin
Chiling adventure of Sabrina
A discovery of witches
Sense 8
Lost in space
Ordinul secret
The oa
Salvation
Nowhere boys
Veșnic vrăjitoare
Ultimul protector al orașului
Riverdale
Blestemata
Etc...
Vizionare plăcută

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Incearca Lunetistul. Eu am vazut doar cateva episoade din el pe Netflix, nu pot vedea niciodata un serial pana la capat. Doar Prison Break mi-a captat atentia cu totul, nu am mai facut altceva pana nu l-am terminat de vazut ☺.

| Sn4k3 a răspuns:

Penny Dreadful
Supernatural
Lost
Stranger Things
The Last Kingdom
Carnival Row
The Haunting of Hill House
American Gods
Daredevil

| Bariel a răspuns:

Britannia, The Witcher, Raised by Wolves si Altered Carbon sunt 2 seriale pe care le urmaresc si m au captat, le recomand, sunt foarte interesante si se incadreaza in ceea ce vrei tu.

| Pati2500c a răspuns:

Blacklist merita vazut happy