| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Vreau sa vad pe internet un serial fain! Dar nu seriale genul Vampire Diaries, Supernatural, Grey`s Anatomy, Gilmore Girls, Sex and the city, Gossip Girls, Preetty little liars etc. Vreau sa vad un serial cu adolescenti, dar nu musical-uri, sau astfel de seriale mentionate deja mai sus. happy
Deci orice sfat referitor la ce seriale as putea viziona, este bine primit!

12 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Mie imi plac serialele „Dare to be".
Despre serial
Patru fete, din diferite colţuri ale lumii, se întâlnesc la Stockholm:
Emma vrea să se facă remarcată în lumea plină de strălucire a PR-ului; Dasha visează să devină designer de modă renumit; Alisha vrea să călătorească prin lume şi să aibă aventura vieţii ei; iar Claudia studiază dreptul, dar visează să facă lucruri mult mai incitante. Urmăreşte, online şi în catalog, aventurile lor, întâmplările cu care se confruntă în viaţă. Aceasta va fi o perioadă a dragostei, a propriei descoperiri şi a asumării adevăratului înţeles al prieteniei. Va fi momentul lor de îndrăzneală - Dare to Be.

site-ul:http://ro.oriflame.com/dare-to-be/webisodes.jhtml
Vizionare placuta!

| pisikutza a răspuns:

10 things i hate about you

| AnaMariaG a răspuns:

House M.D. e cam ca Grey's anatomy

| VLΛD a răspuns:

That 70's show

| haifisch a răspuns:

M-am uitat eu la un serial de curand. The war at home se numeste. Mentionez ca ma uit foarte rar la filme/seriale, dar asta mi-a placut. happy E funny.

| RealLife a răspuns:

The L Word

| sshhhhhttttt a răspuns:

Prison Break
Jeremiah
Lost
Smallville.
sunt super aceste seriale, le'am vazut pe toate :d

| Crivi a răspuns:

Entourage
House
The Pacific
Game of Thrones

| amykool a răspuns:

Poi poti sa incerci... Enchanted incepe ca un desen animat dar apoi dev0ine cu persoane reale o sa vezi ca ii fain

| amykool a răspuns:

Winx

| amykool a răspuns:

Winx

| Munteanu_Claudiu_1971 a răspuns:

Awkward e un serial destul de bun cu adolescenti. ar trebui sa incerci happy