| SkipSkip a întrebat:

Vreau sa vad un film, dar nu gasesc niciunul.
Va rog spuneti-mi cateva(de preferat sa fie de pe Netflix).
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Iulia203 a răspuns:

Miracol în celula 7 un film trist sau Din raiul meu și ăsta e trist dar nu așa tare ca primul, Emo The musical a fost fain, În Mod Avion, A doua șansă, Battle, After, I feel pretty, Tuturor băirților pe care i-am iubit, Before I fall, Întâlnire perfectă, Sub soarele nopții/ Midnight sun ăsta a avut un final trist. Filmele astea sunt unele din preferatele mele. Mai e si Kissing Booth si Tall girl dar cred ca pe astea le-ai vazut

2 răspunsuri:
| IoanaMihaela5267 a răspuns:

Zgarie nori(cu the rock), the nun, 365 de zile.Grinch care a furat craciunul.6 din umbra.megalodon