| GEORGY_4531 a întrebat:

Vreau sa zic ca am vazut foarte multe poze pe fb cu diferite persoane care au facut poze cu cei din pariu cu viata..la buftea, vreau sa stiu cum au ajuns acolo ca vreau si eucrying

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Se duc la concertele lor, apoi fac poze happy
Daca esti din Bucuresti, du-te si tu :*

| danamihaela95 a răspuns:

Eu cunosc pe cineva care are rol in pariu cu viata, mi-a spus chiar si mie sa merg acolo doar ca mie nu-mi convine programul. a fost la casting nu mai stiu cum se numeste frima sau agentia la care a dat castingul pentru pariu cu viata si l-au ales.am inteles ca o filmare dureaza cam o zi de dimineata pana seara..depinde si cat de des gresesc ei n filmari...si se plateste cu 70 lei ziua.(bineinteles ca adela popescu si actori buni nu iau decat 70 lei pe zi)