| lmaoo_8996 a întrebat:

Vreau si eu daca se poate sa imi spune-ti cateva filme de iubirii interzise, imposibile etc... daca nu si de dragoste.Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Tristan and Isolda.
Sword of Lancelot. (faimoasa poveste cu Guenevere şi Sir Lancelot)
Juliet and Romeo. (Logic.)

| Amaya a răspuns:

La rascruce de vanturi. As recomanda varianta din 1992.

| Alinutaaaalina a răspuns:

Hei,de curand m-am uitat la Kites, foarte fain, chiar mi-a placut.Si Pearl Harbor e de dragoste,Remember me,Never let me go,If Only,Sweet november, mai sunt, dar cand imi mai amintesc iti spun.M-am uitat la toate si mi-au placut.Asa ca, vizionare placuta!

| KaRy a răspuns:

Remember me

| Aida_3174 a răspuns:

A walk to remember este superb :X Vei vrea sa'l mai vezi de cel putin 3 ori
La fel si Picture this
Daca nu le gasestu da-mi un mesaj

| lmaoo_8996 explică:

Dupa ce le vizionez dau funditahee hee Multumesc