| SophieLoVeKorea a întrebat:

Vreau si eu daca se poate versurile de la melodia "love and sacrifice" din serialul coreean Jumong... da le vreau in romana ca am vazut pe net doar primele 4 versuri si dupa nu au mai dat...va rooooog mult sunt inebunita dupa melodia aia si tin foarte mult sa vad versurile.
Melodia o gasiti aici: http://www.youtube.com/watch?v=moXs4v19Up0
V-as fi profund indatorata cine imi gaseste si mie versurile in romana... D-au funda si folositor din toata inima mea:X

Răspuns Câştigător
| lavinia1302 a răspuns:

Ma parasesti sau te vei intoarce?
Mi-e teama
Mi-ai intors spatele si m-am temut ca acesta va fi sfarsitul
Am dorit sa fie un vis
Nesfarsitele asteptari ar putea sa te indeparteze de mine
Cum voi supravietui atunci singur?
O dragoste, lasa-ma...
Du-te, trimite-i dragostea mea
Adu-l cu tina cand revii
Dragi ceruri, va rog sa nu ma abandonati!
Eu sunt nimic atunci cand sunt singur!
Toate amintirile noastre pretioase
Au ajuns la lacrimi de cand m-ai parasit
O dragoste,
Ia-ma cu tine dragostea mea
Inima mea te va astepta si ea
Dragi ceruri, va rog sa ne priviti
Pastrati-ne impreuna data viitoare cand ne intalnim

si mie imi place melodia foarte mult :X:X

3 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea explică:

Nici nu sti sa faci diferenta intre coreeana si chineza asa ca nu mai critica...eu am cerut ajutor nu raspunsuri fara sens

| Parker a răspuns:

E in chineza, lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place la nebunie melodia asta la fel ca si serialul dar din pacate nu stiu versurile in romana