| Ririru a întrebat:

Vreau si eu filme bune de vazut in grup ( un grup de baieti si fete )! Nu conteaza genul, dar sa fie interesante.

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Pitch Perfect
The Perks Of Being A Wallflower
Beautiful Creatures
Upside Down
Rocks Of Ages
Twelve
Never Let Me Go
Truth Or Die (Dare)
No One Lives
Movie 43

| SparkleO a răspuns:

Salut. vrei sa te uiti la un film in grup, alege ceva amuzant. de exemplu comedia ""Accepted" sau filmul "A walk to remember", e bun pentru fete.
O alta comedie buna, aparuta anul asta este "A haunted hoouse"... o sa faceti pe voi, atata o sa radeti. inca de la primele faze laughing) sper ca te-am ajutat. Vizionare placuta!

| Perversul69 a răspuns:

Scary Movie 1-5 tongue

| Rachetul a răspuns:

Da Vinci's Demons

| Damon01 a răspuns:

Sunt foarte multe filme bune e de ajuns sa scrii pe google si gasesti o gramada dar o sa iti spun cateva care imi vin in minte acum de vazut in grup desi am vazut foarte multe si imi plac foarte multe filme o sa incerc sa nu iti scriu prea multewinking

1.Un gigolo de 2 bani (partea 1 si 2)
2. Puicuta cu cocosel
3.Mariaj in vegas
4.The Vampire Diaries (e serial dar e genia
5. Ps. I love you
6.Vanatorul de recompense (nu e de actiune e comedie si dragoste e genial)
7.Placinta americana
8.Liar liar
9. Dumnezeu pentru o zi
10.Yes man
11.Ace ventura
12.Prietenie cu folos
13.Chack (e serial dar e genial)
14.asa-i la 40 de ani
15.Blanosul

Si multe altele iti recomand in special de comedie si daca mai vrei mai gasesti si pe google o gramada
Sper ca te-am ajutat, funda?

| LifeisALL a răspuns:

Mie imi plac foarte mult The ring, The host si Twilight. Dupa gusturile mele.

| PrivateUsername12345 a răspuns:

Jennifer's Body e super...

| CrisuCrisuletz a răspuns:

American Pie laughing)