| Cristina_5283 a întrebat:

Vreau si eu filme care merita vazute si care va impresionat mult love struck. Funda

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

Pai:

1)Scrisori catre Julieta-un film superb.Are mult romantism
2)Lion King. Facut de Disney este un film impresionant
3)Flipped.Iubirea a 2 copii.este superb
4)Augusr Rush.Cat am putut plange la filmul asta. povestea unui copil
5)love story. fara cuvinte
6)Frumoasa si bestia.Si varianta noua, dar si varianta scoasa de Disney. aman2 sunt superbe
7)Avalon Hight. Puterea credintei
Cam atat stiu...
O mica sugestie : te poti uita si la Vampire Knight.Este gen : drama. dragoste si actiune.Dar este serial cu animeuri
Sper ca te-am ajutathappy

6 răspunsuri:
| ?????? a răspuns:

Remember me
Charlie St.Cold
Inception
The haunting in Connecticut
The notebook
Titanic

| ileana_5795 a răspuns:

Seven Pounds, The pursuit of happyness, Pay it forward, King's speech, A beautiful mind, Invictus.

| LigiMe99 a răspuns:

Stiu ca o sa sune aiurea, dar The last song... Si inca unul, dar care e foarte trist, Sweet November. Am plans foarte mult cand l-am vazut, mai ales ca de curand am pierdut o persoana foarte draga...

| nikywillrock a răspuns:

Depinde de stilul fiecaruia...mie de exemplu imi plac cele psihologice, si presupun ca pe tine nu te-ar impresionagenul asta big grin

| valentinalina a răspuns:

Titanic ( pe primul loc)
twilight
intoarcerea la laguna albastra ( asta este a 2 parte daca o vr p prima este laguna albastra )
te'am:*:*

| dyadyanadya a răspuns:

Mie personal imi plac:A Cinderella story; The ghost; House of wax; Razbunarea lui Angelo; Cursa infernala; Miss agent secret I si II; Raise Your Voice;