| Latinmoon a întrebat:

Ce filme de dragoste imi recomandati sau ce filme v-a impresionat si ar merita vazute?
Cele mai bune funda! big hug :*

9 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Locul 5: The Last Song (Miley Cyrus&Liam Hemsworth)
Locul 4: Rememer Me (Robert Pattinson&o tipa blonda big grin )
Locul 3: 500 Days Of Summer (Zoey Deschannel&Joseph Gordon Levitt)
Locul 2: The Vow (Rachel McAdams&Channing Tatum)

Iaaaaaaaar locul 1... "Now is Good"! (Dakota Fanning&Jeremy Irvine)

| Piratul10 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo=trei metri deasupra cerului e foarte tare si are si partea a 2.
TITANIC e foarte tare!
The family man e un film de familie dar e un film așa frumos de familie merita sa te uiti!
The notebook e un film frumos de dragoste.
Si nu se poate sa nu te uiti la She's te man e foarte tare si interesant.
What a girl want nu e un film chiar de dragoste dar e foarte tare filmul.
Mean girls 1 si 2 sunt tari.
Raise your voice trebuie sa-l vezi ca e foarte f tare.
Si cinderla story sunt mai multe părți sunt tari.
Wild Child e cu odată rasfatata care învață sa nu mai fie așa la Internetul unde a mers si mam ei e tare.
Starstruck e mai de copii dar e tare.
Toate părțile high school musical trebuie sa le vezi.
17 again trebuie sa-l vezi e un film foarte tare.
Just go with it e un film de dragoste foarte tare.
sharpays fabulous adventure e tare dar tot desene.
Eu am dat pe Google filme de dragoste tare si cele văzute le-am scris scuze dar nu mai am chef sa mai scriu, pentru ca mira trebui toate viata la câte filme am văzut.

| Latinmoon explică (pentru Piratul10):

Cateva nu toate!hee hee
Multumesc! :*

| dorelmarc a răspuns:

Love Comes Softly.parca.sant.10.seriale.e.super

| sufletdeing3r a răspuns:

Cel mai romantic film e acel cand esti cu iubita in pat si faceti un film de dragoste nebun!winking

| kasandra111111 a răspuns:

Filmul LOL nu stiu daca l-ai vazut e super eu pot spune ca m-am indragostit de ellaughing

| BallisticRat a răspuns:

Salut! Scrii 'My Girl 1991'' si gasesti un film de dragoste despre primul sarut al unei fete, nu am sa-ti spun ca baiatul de care se indragostise moare la sfarsitul filmului. Vizionare placuta!

| theseeker001 a răspuns:

"adevarul gol golut"