| alexcoman34 a întrebat:

Vreau si eu filme cu zombie, adolescenti sau aventura! Si daca stiti ceva filme gen : Cyclop, 301 spartani sau centurion! Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Carriers (2009),Life After Beth (2014),The Demented (2013),Warm Bodies (2013),Goal Of The Dead (2014),Scouts Guide To The Zombie Apocalypse (2015),The Crazies (2010),Antisocial (2013),Pride And Prejudice And Zombies (2016),Cell (2016)

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ar fi misto sa te uiti la Warm bodies. O sa si razi la el + e cu adolescenti. Iti sugerez sa nu te uiti la trailer, ci la film pana la sfarsit! Nu o sa regreti! Eu am amanat cativa ani sa ma uit la el, dar la un moment dat chiar am vrut sa vad despre ce era vorba si nu am regretat nicio clipawinking

| alexcoman34 explică (pentru Mayar):

Mersi pentru sugestie, dar l-am vizionat in urma cu cateva zile si da nici eu nu prea voiam sa ma uit la el, dar a meritat!

| Mayar a răspuns (pentru alexcoman34):

Oo, ok atunci big grin

| Sn4k3 a răspuns:

Filme gen ultimile enumerate ai aici :
http://www.cinemagia.ro/liste/filme-din-alte-ere-4570/
Aventura:
Journey 2 : The Mysterious Island
The Rundown
Jumper

| DrGoogle a răspuns:

Dawn of the dead - cu zombie

| GHoST013 a răspuns:

This is the end

| galaxygirl13 a răspuns:

"ZombieLand"

| Alexaanonima a răspuns:

Walking dead!