| VoiceWithin a întrebat:

Vreau si eu filme gen Trust. cu adolescente care se indragostesc sau sunt rapite.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Masacru in Paris
Taken
What a Girl Wants
Sydney White
Mean Girls

| faramatania a răspuns:

Taken (2008)
And Soon The Darkness
Lovewrecked
Three Steps Over Heaven

| AlinaParv a răspuns:

Buna!
Switched at birth un serial foarte frumos din punctul meu de vedere. Este vorba de 2 adolescente care au fost schimbate la nastere iar parintii lor se muta impreuna. Foarte multa actiune, aventura si comedie.
Vampire diaries: O fata obisnuita, Elena care se indragosteste de un vampir.Ea nu stie la inceput ca este vampir dar actiunile si aventurile nu intarzie sa apara cand aceasta afla micul secret al vampirului. Aceasta se afla sub protectia vampirului si a fratelui sau vampir insa aceasta este rapita de catre vampirii originali datorita unui scop. (il vei afla )

Deocamdata doar la astea ma uit. Sunt superbe.
Mai sunt: Suburgatory (fata pe jumatate orfana se muta intr-o suburbie)
Ordinary family (copii si adolescenti)