| anonim_4396 a întrebat:

Vreau filme unde frații vitregi se indragostesc?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ciudata dorinta ai

| nirocino a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Subscriu, ceva nu e în regulă!

| mihai69 a răspuns:

Cruel Intentions (1999)
Sin of Innocence (1986)
Drift (2001)
Delta (2008)
Legãturi bolnãvicioase (2006)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Close My Eyes
https://www.cinemagia.ro/filme/close-my-eyes-221834/

În serialul turcesc Günesin Kizlari (Guneș, 2015) exact acest lucru se întâmplă. Dacă se cuplează părinții, se cuplează și copiii între ei, deci cei doi frați se îndrăgostesc de cele două surori, iar finalul e destul de fericit.

| faramatania a răspuns:

Încearcă și Maps To The Stars (2014) și Ilegitim [(2016) cu dragoste între frați buni (love between twins), dar puțin 'nebuni'].

| MeForeverAlone a răspuns:

Game of thrones ( su urzeala tronurilor)

| TOOL a răspuns:

Mr.Nobody happy, la un moment dat mama lui Nemo divorteaza, iar aceasta ajunge la un concubinaj cu tatal fetei de care ii place laughing. funda big grin?