| anonim_4396 a întrebat:

Vreau și eu filme sau desene animate horror sau thriller cu suspans unde mumiile prind viață.
Ce filme și desene de genul știți?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tutenstein

| dullcat a răspuns:

Https://www.imdb.com/title/tt0120616/ E singurul pe care l-am vazut.:)) Aparent mai sunt doua parti, dar au note mai mici.

| relian a răspuns:

Eu as vrea ceva desene animate xxx laughing dar din alea bune, macar asa unu sa vaz si eu cum is.Nu am vazut, dar stiu ca sunt.

Filme cu mumii, poate de astea mai recente, alea vechi iti pui mainile la ochi cand vezi ce slabe is pentru timpul asta laughing

The Mummy, 2017 asta e bun.Am eu filme sute, dar nu am cum sa iti dau, is mari nu le poti trimite pe net

Altu bun in care apare si mumie, sau ceva genu, este X-Men: Apocalypse, bun si asta

| wildthing a răspuns:

Sa inteleg ca ai epuizat toate filmele din seria "The Mummy", cu Brendan Fraser...si cel facut mai tarziu de Tom Cruise?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ghost Stories - Poveşti cu fantome ( 2000 )

https://www.google.com/......ps?/search

| LisaJulie a răspuns:

The Mummy series comes to my mind!

| Celestina003 a răspuns:

Cu zombii ți-ar plăcea?