| ancaxoxo a întrebat:

Vreau si eu idei de filme de groaza? mersi anticipat...(funda)

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Astea sunt dupa adevar:the exorcist,texas in chainsaw massacre,jaws,audrey rose,the hills have eyes,the amityville horror.dar cel mai scarry e the exorcism of emily rose pentru ca e dupa adevar si exista si inregistrari cu ea in care era posedata.mai sunt si 11-11-11,the rite,mirrors...si mai e o emisiune fenomene stranii.FUNDA?:*

4 răspunsuri:
| Andreea19Alina a răspuns:

Incerca cimitirul vesel sau Chyuchy!

| xCarolina a răspuns:

Din experienta pot sa iti recomand cateva horror-uri bune, cum ar fi: The Uninvited, Hostel, Case 39, Vacancy, The Hills Have Eyes, Cabin Fever, The Exorcist, I Know What You Did Last Summer.Ar mai fi I Spit on Your Grave si am auzit ca si The Lat House on The Left ar fi bun. Poti sa cauti si pe cinemagia pentru mai multe idei sau pareri despre filme.

| HoneyCocaineee a răspuns:

Uite aici filme:Rose red,identeti,orphan, chucy papusa ucigasa, activitate paranormala etc...multe.iti recomand divix online sau fimle-online.net...fundita?

| anyitta a răspuns:

The roommate