| BoBoMuSic a întrebat:

Vreau si eu niste filme cu adolescenti in liceu, gen comedie, actiune..Cat mai multe funda big grin

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Black Christmas
The Last House on the Left
Easy A (2010)
The New Guy
Van Wilder: Freshman Year (2009)
10 Things I Hate About You
Road Trip
Full of It (2007)
17 Again
Fired Up
Jennifer's Body
The Last Song
The Kids Are All Right
Van Wilder: Freshman Year
A Cinderella Story
Mean Girls
Bratz
Bring It On
What a Girl Wants
Sydney White
Mean Girls 2
13 Going On 30
Gossip Girl (2007)
mai multe filme poti gasi aici http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-adolescenti/ funda?;;)

8 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Mean girls, she's the man, john tucker must die, hairspray, enchanted. camp rock (sunt in tabara nu la liceu da tot aia e)... nu mai stiu.

| AriannaAri a răspuns:

American pie (toate)
Easy A
Project x
LOL
Detenetion
Little birds
High scool
21 jumpstreet

Sper sa iti placa happy.

| MarioOnette a răspuns:

Words prom ever,project X,radio rebel,ashley tisdale,the clique,easy a,Мачо и ботан,dirty girl, Заклятые друзья, j aime regarder les filles, Звезда сцены, 17 again,freaky friday,ramona u su hermana,wild child,made the movie,the art of getting by, Шпионка Хэрриет: Война блогов, princess protection program, freche madchen, 16 wishes, mean girls 1, 2, jordan+anne=sant,geek charming, prom, paradise kiss, A cinderella story 1, 2, 3, keith

| AndreeaBz a răspuns:

Wild child. mean girl 1, 2. Easy A. A cinderella story 2004, 2008.
Nu stiu cat o sa-ti placa... dar de plictiseala macar sa te uiti laughing

| madalinpatrasc a răspuns:

American pie

Răspuns utilizator avertizat
| Emmma15 a răspuns:

Mean girls1, mean girls 2, o A Cinderella Story, o Another Cinderella Story2, monte carlo(cu Selena Gomez), Amors baller(mingiile cupidonului), Deavolul se inbraca de la praga(nu e chiar cu adolescenti dar e fain), Balul de absolvire, Juno. Sper sa-ti placa.