| Catalin_Oncescu_1995 a întrebat:

Vreau si eu niste filme cu roboti sau cu oameni cu puteri supranaturale excluzand: Real Steel, i robot, i am noumber four, cei patru fantastici, the sorccerer( nu mai stiu sigur cum se scrie).

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Adrian_Uriciuc_1996 a răspuns:

The avengers, transformers, seria terminator, spider man, super man, batman, captain america si mai sunt...

| Catalin_Oncescu_1995 explică (pentru Adrian_Uriciuc_1996):

Am vazut tot ce era clasic precum: terminator, robocop, spiderman, transformers, daredevil, hellboy, superman, batman. Astept ceva ce a aparut mai nou, dar multumesc de incercare.