| Headshott a întrebat:

Vreau şi eu nişte filme frumoase cu lesbiene.
Fundă.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai foloseste crema depilatoare pe care am recomandat-o si dupa aceea iti recomand si un film frumos.

| Headshott explică (pentru anonim_4396):

Ce legătură are crema cu filmele?laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Headshott):

Pai... sa nu o gadile mustata, eu stiuwinking

| pa1pa2pa3 a răspuns:

Fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6

| paullablackk a răspuns:

Carol,Imagine me and you,Blue is the warmest colour,Lost and delirious,Gia, All about Anna, All about E. Si probabil unii din voi lesinati daca nu comentati aiurea...voi saracii/saracele nu va m**turbati, nu va plac gay si lesbianele, nu....trebuie mereu sa aveti ceva de zis.Si apropo, nu sunt filme po**o dragilor. Lesbianele nu joaca in filme por**, tarfele joaca in acel gen de filme. Tarfele pot fi si femei straight.Nu va mai ganditi doar la limbi si po**o cand auziti de gay sau lesbi, pentru ca sunt filme destul de normale si sensibile, in mare parte reale.Lasati prejudecatile ca nu v.ati nascut perfectii si altii nu. Tot suntem o apa si un pamant, in fond.Stelutele nu sunt ca sa ma cenzur doar ca nu puteam posta aici epistola asta. Oricum stiti sa cititi.