| ddalex008 a întrebat:

Vreau si eu niste filme frumoase de Craciun! Fara Home Alone.

Răspuns Câştigător
| AngelHugz a răspuns:

It's a Wonderfull Life
Deck the Halls
Holiday in Handcuffs
Miracle on 34th Streed
A Very Harold & Kumar 3D Christmas
The Christmas Shoes
A Christmas Carol
The Perfect Holiday
Call me Claus
The Christmas Cottage
Surviving Christmas
The Christmas Card
Ho Ho Ho
Ho Ho Ho 2
Jack Frost
Christmas Chaper
A Flienstones Christmas Carol
The Snow Queen
A Diva's Christmas Carol
Noelle
Four Christmases
A Dennis The Menace Christmas
Snow Buddies
Santa Buddies
Jingle all the Way
Christmas Vacantion
Christmas with the Kranks
Santa Who?
The Santa Clause
The Santa Clause 2
The Santa Clause 3 : The Escape Clause
Fred Claus
Christmas in Wonderland
A Nanny for Christmas
Santa Baby
Santa Baby 2
Crazy for Christmas
Christmas with a Capital C
A Christmas Wedding Tail

Mai multe filme aici : http://www.cinemagia.ro/liste/filme-de-craciun-5398/

5 răspunsuri:
| NomGol a răspuns:

Cum a furat Grinch craciunul(este si comedie si sentimental si in el joaca Jim Carrey, un foate bun actor de comedie!)

| M25M a răspuns:

Help for the Holidays foarte dragut insa il gasesti doar pe youtube integral ( http://www.youtube.com/watch?v=zN_9ayC9HSM )
Elf
Bad Santa
It's A Wonderful Life
Joyeux Noel

| EllaBååå a răspuns:

Uite aici 10 filme frumoase de Craciun:http://www.cinemagia.ro/liste/10-filme-frumoase-de-craciun-6240/
Sper sa-ti placa:*
fundita:*

| ginuta1252 a răspuns:

Intra pe www.debelea.ro cont gratuit,filme tari, programe calculator, muzica, jocuri, downald gratuit ne vedem acolo te pot ajuta

| AnnaRaluk123 a răspuns:

Singur acasa 3 e mai mult de comedie, elful si polar expres, spargatorul de nuci e foarte fain l-am vazut si eu! Sper ca te-am ajutat!