| mgolea37 a întrebat:

Vreau si eu niste filme psihologice, care merita vazutewinking repede! mersi!

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Secretul
Poti sa-ti vindeci viata
Nu stiu daca esti obisnuit cu astfel de filme dar daca te-ai uita la ele si incerci sa asculti sfaturile si principiile de acolo, viata ti se schimba, in bine.Sunt filme motivationale.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Iti recomand serialul Hannibal si HouseOfCards (Culisele Puterii) sunt doua seriale extraordinare si is multe de invatat big grin)
Ca filme iti recomand A beautiful mind, Escape cu Stallone, e psihologic, The number 23, Zodiac, The gift (e acum la cinema si e uvula dinner ill pshologice forte tune pe care le-am vazut), Ex Machina.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| ThatGirlYouSee a răspuns:

Girl, interrupted.