| Crunchie a întrebat:

Vreau si eu niste filme/seriale cu criminali in serie sau detectivi in afara de CSI,Dexter, NCIS, Minti criminale?

5 răspunsuri:
| Marzipany a răspuns:

The Alphabet Killer : este vorba de un criminal ce ucide copiii cu initiale duble, gen Sammy smith(m-am gandit acum la numele asta).E putin si de groaza, dar merita vazut!

| M25M a răspuns:

Elementary
The Mentalist
Sherlock

| Iubareata22 a răspuns:

Uite-te la episodul 3 ''Pariu Cu Viata''! Sezonul 4 laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Melany8 a răspuns:

улицы разбитых фанареи или зерколо

| Gya_Georgiana_1989 a răspuns:

Hanibal cred...

Întrebări recente