| Gabriela_Ariana_1998 a întrebat:

Vreau si eu niște seriale faine.
Am văzut Tvd, tw, skam, Riverdale, gotham, to, Pll, lucifer
Deci vreau ceva in genul lor.
Am auzit de Game of thrones ca e fain.
Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Anaandreea11 a răspuns:

In prezent urmaresc Supernatural, cred ca e primul serial pe care l-am vazut si il ador, are multe sezoane dar daca te prinde de la primele episoade nu te mai lasi laughing Pe scurt e vorba despre 2 frati care vaneaza chestii supranaturale pentru a afla cine l-a omorat pe tatal lor. Cand elucideaza si asta bineinteles ca se vor intampla multe alte chestii. E genial.
Mai urmaresc si The 100, sunt la inceput si mi se pare reusit.
13 reasons why, cred ca ai auzit laughing A fost super, astept sezonul 2!
Breaking bad, serialu asta e printre preferatele mele.
Si de GOT, nu stiu ce sa zic, nu e pe gustul meu, dar e doar parerea mea.

| Gabriela_Ariana_1998 explică (pentru Anaandreea11):

Am uitat sa Menționez The 100!laughingMultumesc mult, o sa încerc ce mi-ai spus.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Merita vizionat Game of Thrones.

| Teo_Andrei_1995 a răspuns:

Daca ai vazut tvd ai putea vedea si The Originals ca e continuarea de la tvd, poti vedea de asemenea The 100 sau Nation Z( asta e cu zombie), dar dupa mine mai repede The 100