| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu nume de seriale sau filme SF noi...gen Teen Wolf, The Vampire Diaries, The Secret Circle, Supernatural, True Blood...etc.
Fara Gossip Girl sau Pretty Little Liars... vreau ceva cu vampiri, varcolaci, vrajitoare din 2009-2010 incoace...Dau funda pentru cine imi spune cel putin 2 seriale frumoase happy Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale frumoase si noi:Arrow, Banshee, Game Of Thrones(dar nu sunt cu vampiri sau vârcolaci sau vrăjitoare) În domeniul acesta nimic nou, rămân cam cele enunțate de tine(ar fi poate Lost Girl-2010-)iar filme noi:Abraham Lincoln: Vampire Hunter,Underworld: Awakening,Dark Shadows,Fright Night, Priest,

2 răspunsuri:
| madalinamadu a răspuns:

Priest, Underworld: Awakening, The Moth Diaries

| DenisaIna a răspuns:

Hex vrajitoarea, sau Buffy spaima vampirilor( e mai veche dar merge) si un serial bestial: Revolution sau BAtes motel...recomand Revolution(il ador).