| anonim_4396 a întrebat:

Caut cateva seriale sau filme bune despre varcolaci, vampiri. vrajitoare... orice fiinte supranaturale cu adolescenti happy. In afara de urmatoarele pentru ca le-am vazut :
*The Vampire Diaries
*True Blood
*Teen Wolf
*Beauty and The Beast
*The Secret Circle
*Supernatural
*The Walking Dead
*Pretty Little Liars(desi nu e chiar SF)
Pentru cele mai bune nume de film/serial dau funda. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Iti recomand american horror story, ghost whisperer, my baby sitter it's a vampire, medium

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru aryana1991):

Despre ce este "American Horror Story"? (Ghost whisperer am vazut majoritatea episoadelor )

| BiuL a răspuns:

American horror story.

| fumsipraf a răspuns:

Ghost whisperer, american horror story sau filme :dark skyes, drug me to hell, the unborn

| georgian24 a răspuns:

Twillight cel mai tarelove struck vezi ca are 5 parti. iti recomand sa le vizionezi in ordine sa intelegi si tu ceva

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru georgian24):

Am uitat sa mentionez dar le-am vazut pe toatebatting eyelashes si am citit si cartile happy