| uma26 a întrebat:

Vreau si eu o lista cu filmele si serialele voastre preferate. [ separat. ] Thank yu! Funda. happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nu cred ca am filme sau seriale preferate, pentru ca atunci cand le urmaresc, nu fac comparatie cu cele vazute anterior. Totusi, am sa fac o lista cu unele filme ce m-au impresionat si am sa iti scriu serialele pe care le urmaresc.
Filme:
-Pride & Prejudice
-Requiem for a dream
-The Da Vinci Code
-Angels & Demons
-The Exorcism of Emily Rose
-Inception
-Salt
-The Dutchess
Seriale:
-True Blood
-The Vampire Diaries
-Supernatural
-Legend of the Seeker
-House
-Grey's Anatomy
-How I met your mother
-The Big Bang Theory
-Cougar Town
-The Tudors
-Prison Break

| S0uNdZ a răspuns:

Star wars; american pie band camp; fast and furious 1, 2, 3,4,5; never back down si seriale iubiri secrete

| uma26 explică:

Multumesc la toti! big grin Va raman datoare.