| danutz0902 a întrebat:

Vreau si eu sa descarc robotii(mo si foca)) pentu telefonul mobil un Nokia x2-02 de unde pot sa descarc?

Răspuns Câştigător
| anonimus99uu999 a răspuns:

Pai descarca programul Youtube downloader(poti sa iei filmulete de pe youtube) si le bagi in telefon dupa happy

| danutz0902 explică (pentru anonimus99uu999):

Pai am incercat da nu mi le i-a tel dar le-am convertit cu un program si merg orkum mersibig grin dau funda

| anonimus99uu999 a răspuns (pentru danutz0902):

big grin alta metoda nu stiu. eu asa fac happy mersi :*

| danutz0902 explică (pentru anonimus99uu999):

Npc:*

4 răspunsuri:
| danutz0902 explică:

Pai am incercat dar nu le i-a telefonul si acum le converti cu un program si mergbig grin