| ANAHsneaman a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum se numeste melodia de videoclipul urmator stiu ca am mai pus o astfel de intrebare dar sunt curioasa din fire.Multumesc.FUNDA http://www.youtube.com/watch?v=lDay_asjL0s&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| chestydefete a răspuns:

Nu stiu sigur un lind de downald dar o poti downalda direct de pe youtube, prin programul youtube convertor...

4 răspunsuri:
| ANAHsneaman explică:

cine o canta vreau downald si nu gasesc

| chestydefete a răspuns (pentru ANAHsneaman):

Un link.scuze blushing

| chestydefete a răspuns (pentru ANAHsneaman):

Nu stiu sigur un lind de downald dar o poti downalda direct de pe youtube, prin programul youtube convertor...

| ANAHsneaman explică:

Mersi mult.

| chestydefete a răspuns:

Lollipop naruto... funda