| cristinutz a întrebat:

nu prea am ce face si as vrea sa vad un film, unul horror, asa ca daca ati putea sa-mi recomandati cateva, v-as multumi. Apropo vreau unul care sa ma sperie rau de tot adica unele chiar ma plictisesc, ceva gen horror in adevaratul sens al cuvantului. multumesc happy

Răspuns Câştigător
| TrafalgarLawDăFărst a răspuns:

A nightmare on elm street, Silent hill, Dead silence, Friday the 13th, Texas Chainsaw, The Walking Dead, Resident Evil

9 răspunsuri:
| Atty93 a răspuns:

Insidius,the rite, the inkeepers, pet cemetery, sau clasicul Thinner de la Stephen king