| VinnieMmM a întrebat:

Vreau și eu un film de dragoste, dar nu genul ăla de iubire imposibila care la final devine posibilă. Vreau ceva de genul in care un băiat face multe lucruri pentru o fata, dar pe moment ea nu își dă seama, dar la final ea sa pună totul cap la cap și să își dea seama și să realizeze cat de frumos a fost. Sau un film plin de chestii drăguțe pe care le poate face un băiat pentru o fata

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

She's out of my league
PS: i love you
forrest Gump
Memento
Win a date with tad hamilton
The shape of water

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm, before i fall la un moment dat e si despre ceea ce cauti tu

| Uvox a răspuns:

"The fault în our stars"

| Vali215 a răspuns:

Silver Linings Playbook, nu este cu adolescenti, nici nu trebuie sa fie. Mie mi-a placut super mult filmul, il consider printre cele mai bune filme din aceasta categorie.

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns:

13 reasons why! Este Captivant, cu adolescenti si è pe episoade happy

| DeliNes a răspuns:

To all the boys I've loved before
A walk to remember
The notebook
Love, Rosie
To the bone
If I stay
The kissing booth
She's all that
10 things I hate about you
Dear John
The last song
The longest ride

Acestea mi-au vemit in minte, sunt toate frumoase. Sper sa-ti placa vreunul!