| decu95 a întrebat:

Este un film, cu o tipa blonda care e diagnosticata de o boala incurabila si intalneste un baiat din vecini de care se indragosteste si tipul face multe lucruri dragute pentru ea, o protejeaza si chestii ca sa ii fie alaturi, deoarece intr-un final moare. Genul filmului e romance drama cred. Aveti vreo idee despre denumirea filmului?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Now Is Good (2013)
http://www.cinemagia.ro/filme/now-is-good-569721/

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Sweet November? Nu cred ca e ceea ce cauti, dar e foarte aproape.