| andra_8151 a întrebat:

Vreau si eu un serial cu adolescenti pls... dar nu gossip girl sau 90210 ca le-am vazutbig grin mersi

4 răspunsuri:
| StillLoveU a răspuns:

Incearca One tree hill sau The O.C merit avazute amandoua. :*

| Anna04 a răspuns:

Clase 406

| eLoL a răspuns:

Incearca A walk to remember (dar e film).Eu cred ca merita incercat dar nu imi placelaughing.

| ANONIM_5055 a răspuns:

The vampire diaries. EU una m-am uitat la MERLIN si tin sa iti spun ca este superb chiar daca nu e cu adolescenti e o poveste cu vrajitori si e palpitan si amuzant.Iti sugerz sa te uiti.