| Aly_6441 a întrebat:

Buna TPU >:d< Am terminat gossip girl si one tree hill si nu stiu ce serial sa mai vad.
vreau tot ceva despre adolescenti si viata lor. Sugestii? fara 90210 ca l-am vazut si pe ala laughing

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

10 things i hate about you. E pur si simplu genial, dar te lasa cu ochii in soare dupa cele 20 de episoadehappy.

| ONElena11 a răspuns:

The Vampire Diaries, Teen Wolf big grin

| alicecurtis a răspuns:

Incearca Suburgatory sau Awkard! big grin

| alicecurtis a răspuns:

Skins UK love struck!

| biαηcα a răspuns:

Icearca Pretty little liars, The secret circle, Teen wolf, The vampire diaries si Supernatural si Hart of dixie dar nu prea sunt cu adolescenti happy Eu le-am terminat pe toate si chiar imi plac!big grin

| Sympath a răspuns:

Nu chiar adolescenti, dar... Poti incerca BMS -> Blue Mountain State.

| DeliciouslyComplicated a răspuns:

Serialele britanice sunt geniale! Misfits sau Shameless uk si us daca vrei. Eu dupa Misfits eram obsedat.m-am uitat la toate 3 sezoane in 2 zile

| qawsed a răspuns:

Pretty little liars, skills