| UnSimpluRoman a întrebat:

Vreau si eu un serial fain care sa te faca se te uiti incontinu stiti ceva bun?(am vazut Game of Thrones,Vikings,Arrow,The flash,the 100, Grimm,teen wolf,supernatural,the walking dead,fear the walking dead,Chuck,Heroes, Lucife.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jessica Jones cred ca ti/ar place tie

| UnSimpluRoman explică (pentru anonim_4396):

Baiat si nu prea imi plac mie cele cu femei ca personaj principal..ciudat stiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Cu mentalitatea asta tin sa cred ca ai pierdut seriale bune ca The good wife sau Madam Secretary. Pacat

| UnSimpluRoman explică (pentru anonim_4396):

Seriale bune am auzit ca sunt True detective si Breaking bad

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Alea nu sunt doar bune, sunt foarte bune.

| UnSimpluRoman explică (pentru anonim_4396):

O sa le incerc prin vacanta de iarna pe majoritatea care mi s-au propus aici

12 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

How to get away with murder
good doctor
narcos
suits
scorpion
the mentalist

| UnSimpluRoman explică (pentru metehne):

Poate incerc unul din ele dupa ce termin Strange Things sau cum se numea...

| xSatan a răspuns:

The Deuce

| MegSter a răspuns:

Uita-te la supernatural 2005 are 12 sezoane
Sau lucifer are 3 sezoane acum si se baga ep din sapt in sapt sau din 2 in 2 sapt depinde

| UnSimpluRoman explică (pentru MegSter):

Doar ce am spus ca le-am vazut...

| Bucovanu_Mihai_1998 a răspuns:

Incearca smallville un serial despre viata lui superman inca de la inceput

| UnSimpluRoman explică (pentru Bucovanu_Mihai_1998):

Nu prea imi place mie de superman si viata lui nici atat.