| andrutzaaa a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot descarca filme gratis, cu cont(daca trebuie, dar contul fara plata sau chestii de genu')! 11
PLZ dau funda celui care imi da site-ul cel bun!

Răspuns Câştigător
| HendrixKafkaLOVE a răspuns:

Bună, Andrutzaaa! Eu folosesc FileShare, de acolo descarc absolut orice. Muzică, filme, desene, jocuri, întregi discografii, cărți în format PDF! Dar dacă vrei ca totul să fie online, poți încerca pe Vplay, dacă netul este bun!
Sper că te descurci, Peace!

| andrutzaaa explică (pentru HendrixKafkaLOVE):

Pai poti descarca de aici filme intregi(nu pe parti) cum ar fi home alone, titanic si altele?

| HendrixKafkaLOVE a răspuns (pentru andrutzaaa):

Bineînțeles. Nu sunt părți, sunt filme întregi! Sunt filme vechi, noi de toate felurile!
Sper să te descurci. Peace!

4 răspunsuri:
| denis_7046 a răspuns:

Descaraca gratuit arena bulgarilor sau dc ++ de pe google