| awesomedavid a întrebat:

Vreau si un top 10 celelmai de groaza filme 2010-2011 si tot un top 10 dar de comedii tot asa din 2010-2011 cel mai rapid si cel mai bun va primi fundawinking

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Eu iti zic niste filme de groaza, pentru. ca comedie nu prea ma uit.
House of wax, resident evil, the chainsaw massacre, final destination, zombieland, van helsing, stan helsing(horror parody), the eye, meduza, demon hunter, halloween, black sunday, saw, semum, drag me to hell, mirrors 2, the werewolf hunt, securea, vineri 13, michael myers in halloween 6

2 răspunsuri:
| awesomedavid explică:

Mersi mult am la ce ma uita in seara astalaughinglaughing

| danielcretu1980 a răspuns:

Cauta pe CDBM. ai toate topurile posibile si imposibile in materie de filme.