| MikulAjutor a întrebat:

Vreau un anime,le-am vazut pe toate care meritau vazute, orice gen mai putin ecchi. Multumesc!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vampire Knight.

| UnicornulInvizibilRoz a răspuns:

Ai văzut Code Geass? Trebuie neapărat să vezi Code Geass.

| euu33 a răspuns:

Mushishi, monster, welcome to the nhk, ergo proxy, neon genesis evangelion, cowboy bebop, rainbow, serial experiments lain, samurai champloo, mahou shoujo madoka magica, planetes, legend of galactic heroes, ghost in the shell, kaiji, one outs, nana

de obicei nu le recomand pe astea pentru ca nu prea au succes cand vine vorba de fanii din Romania, dar daca ai zis ca nu iti place ecchi, m-am gandit sa incerc.

| Nefty a răspuns:

Zankyou no Terror, Coppelion, No game no life, BTOOOM!, Aldnoah. Zero.
Sper sa te ajute.winking Daca mai e nevoie, mai am idei.
Vizionare placuta.

| AzumiZHA a răspuns:

Boku No Pico