| DeeaSakura a întrebat:

Salut tuturor!happy Cine imi da si mie o lista cu cele mai faine anime vazute de voi?; pot sa fie de toate genurile :horror, romance, ecchi etc.happy

Răspuns Câştigător
| DarkSecretAngel a răspuns:

Kaidan Restaurant, Le Portrait de le Pettite Cossette (manga e mai interesanta, dar si animeul e bun), Hell Girl, Sailor Moon, Pretear, H2O Footprints in the sand, Aishiteruze Baby, Kaicho wa Maid-sama, Kamikaze Kaitou Jeanne, Shugo Chara, RomeoxJuliet, Fruit Basket (manga e completa, in anime lipsesc cateva detalii), Card Captor Sakura, Mermaid Melody, Yumeiro Patissiere si Yumeiro Patissiere Profesional, Tokio Mew Mew, Gakuen Alice, Rozen Maiden, Chobits, Ragnarok the Animation, Fairy Tail(asta e foarte tare), Pandora Hearts, Kaleido Star, Death Note, Ghost Stories(e mai vechi, cam de prin 99' dar e tare), Kamichu, Tsubasa Revoir Chronicles, A little snow fairy Sugar, Kamichama Karin, Sekirei, Clannad, Chrono Crusade, Angel Beats!, AIR[ai grija, asta e unul care te zgarie pe suflet:))], The Melancholy of Haruhi Suzumya, Fullmetal Alchimist, D-gray man, Shaman King, xxxHolic.

Cam astea le-am vazut si sunt mai interesante. Bonus:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper ca te-am ajutat cumva :))

| DeeaSakura explică (pentru DarkSecretAngel):

Ms pentru anime :X:X si ce sa mai zic multumesc si pentru bonus laughing

2 răspunsuri:
| bogdan6565 a răspuns:

Fast and furious 1, 2, 3,4,5. destinatie finala. In Time. apolo 18. shark night etc.