| newaccountbye a întrebat:

Vreau un film bun repedeeee! Fără scene de dragoste sau alte prostii

14 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Max Payne
Terminator 3 sau 4
AvP 2004
Predator 1987
MiB
Shooter
Riddick
I am Legend
Resident Evil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că PREY e filmul anului

| vlllaaddd a răspuns:

Casa celor 13 fantome ( recomandat doar daca nu ai cosmaruri ) sau oameni mari si prosti 2 sau filmul " ala micu " sau preferatele mele ora de vârf 1 si 2

| Catalin77945 a răspuns:

Prey ala nou cu predatorii

| ionur a răspuns:

Tarzan

| ionur a răspuns:

Fuego lost clopoțel.

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns (pentru DracuIa):

-_- xd

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns (pentru DracuIa):

Nu le-am văzut niciodată sincer nici nu ma pot uita serios la un film dinăsta ca știu deja sange morți sange morți iar sange iar morți banal aceeasi chestii are toate filmele de groază. Pentru mine Toată seria conjuring a fost ceva adică ăla da a fost un film care avea niște faze care ma speria de fiecare dată cu adevărat da după el nu am mai văzut nimic bun da nici nu am mai căutată mi-a fost de ajuns ce am văzut la toată seria conjuringlaughing))))) asta a fost totul

| ionur a răspuns:

Norbit eu am ras cu lacrimi la filmul ăla este filmul copilărie mele

| Palorma a răspuns:

American psycho daca tot e la Modalaughing)
Sau forgotten.te va surprinde finalul

| Anoniim56M a răspuns:

The boy in striped pajamas
The pianist (ambele filme sunt triste, dar foarte interesante)