| SuntFataInPlm a întrebat:

Vreau un film horror foarte bun, sa ma fac pe mine de frica, pana si daca ma uit ziua la el. Nu porcarii. happy In general imi plac filmele cu adolescenti, dar sunt foarte proaste.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Insidious 1, 2 și 3 (2010/2013/2015), Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),Martyrs (2008),The Cabin In The Woods (2012),My Bloody Valentine (2009),Wrong Turn (seria), Inbred (2011),Texas Chainsaw 3D (2013),The Mist (2007),The Wicked (2013),The Quiet Ones (2014),Oculus (2013),Friday The 13th (2009),Cabin Fever 1 și 2 (2002/2009), Stitch (2014),The Woman In Black (2012),Sinister (2012),Haunt (2013),13 Sins (2014),Mischief Night (2014),Scary Or Die (2012),Catacombs (2007),Playback (2012),Beneath The Darkness (2011),Beneath (V) (2013),7500 (2014),The Descent (2005),The Strangers (2008),You're Next (2011),Deliver Us From Evil (2014),Jeepers Creepers 1 și 2 (2001/2003),Haunted (Dark House 2014), Leprechaun: Origins (2014),Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),Antiviral (2012),The Appearing (2014),The Conjuring (2013),Annabelle (2014),The Canal (2014),Animal (2014),Devil's Due (2014),Rosemary's Baby (2014/miniserie),Come Back To Me (2014),The Babadook (2014),Aux yeux des vivants (2014),See No Evil 2 (2014),Death Do Us Part (2014),Altar (2014),The Town That Dreaded Sundown (2014),Exists (2014),VANish (2015),The Woman In Black 2: Angel Of Death (2015),Grace (2014),The Scarehouse (2015),When Animals Dream (2014),The Last House On Cemetery Lane (2015),Nightlight (2015),The Devil’s Hand (2014),Demonic (2015),The Lazarus Effect (2015),Let Us Prey (2014),Kristy (2014),It Follows (2014)

15 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Conjuring
Annabelle
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5
House on haunted hill 1, 2
Haunt
Haunting of Whaley house
Demonic
Haunting in Connecticut. Uita-te seara la ele si singur pentru ca daca te uiti ziua nu ai cum sa te sperii. Sper sa te sperie laughing. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te domle in cimitir daca mai vrei sa ai ceva adrenalina. Filmelee, nu mai sperie pe nimeni acum.

| SuntFataInPlm explică (pentru anonim_4396):

Sunt fata laughing) De ce cred toti ca sunt baiat? Stiu, si asta e pacat

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Am crezut ca esti baiat deoarece nu ai un nume real de user.Si fiind si eu baiat, nah..am crezut ca esti baiat. Sa cresti mare dar sfatul meu este sa o lasi ai moale cu groaza.Te va afecta psihic mai tarziu.

| SuntFataInPlm explică (pentru anonim_4396):

Nu ma poate afectea ceea ce nu ma sperie happy

| Ghknn a răspuns:

Nu cred că o să găsești un film chiar așa de horror. Dar era un film The Grudge.

| SuntFataInPlm explică (pentru Ghknn):

Nu gasesc pentru ca nu exista

| SuntFataInPlm explică (pentru Ghknn):

Cel mai plictisitor film ever, nu am rezistat pana la sfarsit, mai mult ma uitam pe telefon. Mereu stiam cand va aparea fata aia sau baiatul, nimic horror. rolling on the floor Orice pas il stiam. Nu e deloc horror, de ce uni spun ca e horror? Poate nu ma sperii asa usor idk happy Oricum merci

| AliG a răspuns:

Esti destul de matur/a incat sa te mai sperii, crede-ma. Deja ai capacitatea sa anticipezi ce va urma intr-un filme, iar sansele sa te sperie ceva sunt 0. Mie mi-a placut super mult ( in special povestea) filmul "Sinister" si "Goodnight mommy" big grin

| SuntFataInPlm explică (pentru AliG):

Sunt fata, am 12, ani laughing Si am privit mereu filme horror, doar cand aveam 9 ani ma speriam, dar dupa am creat o pasiune pentru el. Chiar as vrea sa vad un film horror ca sa ma sperie, sa nu mai pot dormii noaptea, oricum le-am vazut deja "sinister" si goodnight mommy

| AliG a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

"doar cand aveam 9 ani ma speriam", pai vezi? Nu o sa te mai sperii. Ai trecut de acea etapa. Iti recomand filme cu lectii de viata, care sa te cultive si din care sa reflectezi.

| SuntFataInPlm explică (pentru AliG):

Citesc cartii. Nu rezist la un film, ma plictisesc repede, eu am nevoie de ceva foarte interesant la inceput, nu am rabdare. Prefer cartile pentru filmele despre viata, motivationale etc.

| A._Andrei_Robert_2001 a răspuns:

Cartea mortilor