| ChucalataDulce a întrebat:

Vreau un film super, ce-mi recomandati? FUNDA :*

11 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Uita-te pe blogul meu gasesti orce filme doresti cand intri da in jos si o sa gasesti o multime de filme
http://filme-top10.blogspot.com/

| ICanSeeAll a răspuns:

The white chicks sau the hot chick.Razi foarte mult.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| Anonimul3315 a răspuns:

Eu iti recomand acestea (cei 300 de spartani,batalia din los angeles, lord of the ring adica stapanul inelelor, filme star wars adica razboiul stelelor oricum sper sati placa vizionare placuta

| ApkBR a răspuns:

Banlieue 13 si banlieue 13 ultimatum, incearca nu vei regreta. thumbs up

| tpmarius a răspuns:

1. turn me on goddammit
2. hangover
3. hangover part 2
4. friends with benefits
5. area 51
pentru altele contacteaza-ma la id de mess tpmarius
FUNDA te rog mult

| AvrilLivigne a răspuns:

The grudgewinking

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Am sa ti recomand un fil/comedie extraordinara, serios!
Se numeste LITTLE MAN si am sa te rog sa mi spui dupa ce ai sa l vezi, ce parere ai despre el!
Vizionare placuta!

| ChucalataDulce explică (pentru AIRIUS):

Little man este un film super si foarte amuzant l-am vazut de multe ori.si e super amuzant

| ChucalataDulce explică (pentru ChucalataDulce):

Little man este un film super si foarte amuzant l-am vazut de multe ori****

| paulpaul25 a răspuns:

Un film super.ce imi place mie e Avatar. Daca deja l-ai vazut iti recomand filmul Are We There Yet? e super,e un film de iarna,dar extrem de amuzant, pe langa astea pot sa iti recomand seria de filme American Pie,Euro Trip sau un film superb de actiune Fast Five,sau un film extrem de interesant si de emotionant,despre ce inseamna prietenia si viata :To save a life, e foarte frumos filmul! Pe langa astea mai poti incerca Jaws daca iti plac filmele Horor sau film de actiune Anaconda, sau ...nu mai stiu!

| NinelHell a răspuns:

Http://www.onlyus.ro/? s=mr+bones
Vizionare placuta