| Pregnant a întrebat:

Vreau un serial cu adolescenti gen filmele: American Pie, Accepted, Sex drive, etc.

7 răspunsuri:
| mikisarbu a răspuns:

That 70's Show
The Secret Life Of The American Teenager
Greek
Jonas L.A.
Cougar Town

| Banannie a răspuns:

Incearca I hope they serve beer in hell.

| Anca95 a răspuns:

Incearca 90210 e super. Sper sa-ti placa:*

| Girldxx a răspuns:

American virgin, 18 years old virgin, Nightmare on elm street happy le adorrr :X

| gicuu1997 a răspuns:

Buna, ce faci? asa se numeste filmul, imi place foarte mult, e minunat sa-l privesti cu o fata... are detoate, si sex, si dragoste, si glume si iubire... e perfect, si inca ceva, e pur romanasc, fara subtitrare. funda?

| Pregnant explică:

Nu cred ca ati inteles. Vreau un serial porcos cu glume jalnice in care subiectul principal sa fie sexul (un ratat isi cauta prietena). Intelegeti voi.

| markone a răspuns:

Salut! incearca the hard times of rj berger, dar din pacate are doar 2 sezoane dar crede-ma ca merita este gen american piewinking