| anonim_4396 a întrebat:

Yo TPU. Am si eu o intrebare, caut un film dar nu ii mai stiu numele, era o fata blonda care putea misca obiectele cu mintea (nu este vorba despre filmul Lucy).
Stie careva? ^^

Răspuns Câştigător
| Camuflaj2017x a răspuns:

Daca da Carrie 2013 este, este o fata blonda care era batjocorita la liceu pentru ca era timida si ea avea puteri supranaturale.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi The Initiation of Sarah (2006), Carrie (2013) sau Firestarter

| Camuflaj2017x a răspuns:

Era cumva o adolescenta intr-un film mai horror asa?

| SilviaPunct a răspuns:

Mathilda 1996 cumva? big grin

| AndreiAndreiP a răspuns:

O, mersi laughing nu stiam de filmul Lucy, stiam ca este un joc asa, mersi mult big grin