| Akeron a întrebat:

Ziceti-mi niste filme faine noi ( comedii, animatii, actiune), cel mai bun raspuns PRIMESTE FUNDA :X!

Răspuns Câştigător
| availablehandyman a răspuns:

Filme actiune :
talento de bario, the dark knight rises, the expandables, the bourne legacy
filme animate : brave, ice age continental drift, madagascar, pirates band of misfits etc.
filme comedie: magic mike, ted, the watch etc.
filme horror: prometeus, Chernobyl Diaries, Piranha 3DD

pls funda happy

8 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Rio-
puss in bots-

sunt animatii!

| tiger20 a răspuns:

The litlle nicky! E foarte amuzant!

| Yandel a răspuns:

21 Jump Street
Project X
This Means War
Tower Heist

| Sakura1218 a răspuns:

Eu recomand... This means War (super filmul_ actiune si comedie ) și Madagascar 3 ( una dintre cele mai cunoscute animații )

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Ghost Rider 2 - A aparut in primavara anului asta cred si este filmat in Romaniabig grin in Timisoara mai precis
hatchet - e de groaza
The Expendebles - Este filmul cu toti actorii principali din multe alte filme
Dead Silence - Este de groaza cu o papusabig grin nu nu este chucky
si cam atat imi venira acum in cap

| QµeeК a răspuns:

1. 10 Minute pana la miezul nopti 2. A treia stea 3. Alegeri riscante 4. Buch si predicatorul 5. Expresul 6. Inca patru ani 5. Iubire si furie 6. Unghi mort 7. Unghiul 8. Tipi simpatici 9. Furie 10. Frumosul Harry 10. Undeva, diseara 11. Intr-o zi cu soare 12. Dragoste si baschet 13. Rusinea 14. Sah mat 15. Vinerea viitoare 16. Saw 7 : Puzzle Mortal 17. In jurul unui munte mic 18. Mumia 19. Spioni de elita 20. De opt ori in picioare 21. Credinta 22. Coraline 23. Pe plaja pustie 24. Puzzle 25. Rechinii de nisip. 25 de filme. Funda?

| atleticu97 a răspuns:

Animatie: regele leu1 si 2
comedii:little man si unu romanesc:la bani la cap la oase
aventura:lumea apelor
actiune: razbunatorii

| atleticu97 a răspuns:

Si daca vrei ceva de groaza : exorcistul sau 'friday 13'