| Jolley a întrebat:

Ziceti-mi si mie filme cu cai ponei zebre pot sa fie si de comedie orice.
Si cine poate sa-mi zica si mie titlul de la filmul acela cu un pork care impritenise cu un paianjen pe nume Charlote era la o ferma. Spre final el (porcul) este inscris la un concurs cam asa ceva cine il stie primeste panglica(asa zic eu la funda) si vot

3 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

Nu stiu exact ce ti-as putea recomanda, dar filmul pe care il cauti se numeste " Miracolul prieteniei " big grin.

| Jolley explică:

Puteti sa mi lasati si saitul undel pot gasi panglica

| Alle01_1213 a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-cai/ asta e un site pe care gasesti destul de multe filme cu cai... sper sa iti placa