| Patyi a întrebat:

Ziceti-mi si mie un film, un serial care e in seara asta. DAU funda:*

2 răspunsuri:
| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

O Poveste de dragoste Kanal D ora 20:00(Descriere:Nejat si Zulal sunt copiii a doua surori care au crescutin aceeasi casa de mici, purtandu-se unul cu altu ca frate si sora.Toata copilaria si-au pretecuto impreuna...-Sursatongueort.ro, Capul familiei 20:30 pe Prima Tv Descriere:Jack sturgers o gaseste pe femeia visurilor lui cu care vrea sa se casatoreasca, dar, fiul ei, Ben e hotarat sa scape de intrus si sa spulbere norisorul roz carepare sa-i fi...-Suratongueort.ro