| syjey a întrebat:

Ziceti-mi un serial bun sau film!

Răspuns Câştigător
| BissiBee a răspuns:

Buna!happy Eu o sa iti zic serialele la care ma uit eu:
1)Nikita
2)Vampires diaries
3)The secret circle
4)The client list
5)90210
La filme iti recomand:
1)Death Race(1 si 2)
2)Drave Angry
3)Get Him to the Greek
4)Hanna
5)How Hight
6)The Green Hornet
7)Transporter (2, 3)
Sper ca te-am ajutat!happy :*

16 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.
Te poţi uita la un serial destul de interesant, şi anume '' The Vampire Diaries '', foarte incitant cu o poveste deosebită; acest serial este cu şi despre vampiri.
Sau, la un film horror '' Shutter '' se numeşte. Nu m-am uitat la el, dar vreau să mă uit împreună cu cea mai bună prietenă; pentru că am auzit că este îngrozitor de înfricoşător. Sau te-ai mai putea uita la '' The Grudge '' toate părţile. =) Este un film foarte înfricoşător, dar şi interesant în acelaşi timp.

O zi bună.

| elisarktis a răspuns:

Film:al 6-lea simt, Ceilalti, Rain-man, serial...daa, e bun si pariu cu viata

| Dariusuu a răspuns:

Vrei cv bun?
Film : Creep
Serial: Prison Break

| Clauvdgg a răspuns:

Seriale : Supernatural, Lost, True Blood

| Clauvdgg a răspuns:

Si Dexter laughing

| IonutAxi a răspuns:

Serial : Iubiri secrete
Film :The Transporter 6

| babyalexa a răspuns:

Mie mi-au placut chuck si weedshappy

| AnonimNeamt a răspuns:

Serial : Iubiri secrete
Filmtongueariu Cu Viata... funda?

| AnaCristinaN a răspuns (pentru AnonimNeamt):

Pariu cu Viata este serial, nu film, deoarece are pana acum 2 sezoane.

| Lola23 a răspuns:

Film: Dirt Rider(sau ceva de genul numai stiu ca pe afisul filmului era unu pe motocicleta cu un cap de mort si flacari in jurul lui si cu un lant in mana) sau final destination 1, 2, 3, 4 sau cel mai tare 5

| Lola23 a răspuns (pentru Lola23):

Sau era ghost rider

| biscuiticulapte a răspuns:

SerialtongueRISON BREAK
film:FourBrothers

| delia2002 a răspuns:

Pai serial:iubiri secrete, pariu cu viata, inima nu respecta reguli, asi.
Filme:amurg(e pe net), the grudge(e de groaza)

| Danaila_Dumitru_1964 a răspuns:

Breaking bad, weeds, satisfaction, hung. cele mai tari seriale