| perfectname a întrebat:

Ziceti.mi si mie va rog frumos filme lacrimogene.Dau funda celui mai bun si mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Endless Love (2014),The Fault In Our Stars (2014),Now Is Good (2013),Never Let Me Go (2010),Sweet November (2001),One Day (2011),If Only (2004),Dear John (2010),The Last Song (2010),Remember Sunday (2013),Remember Me (2010),Keith (2008),A Walk To Remember (2002)

3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Les Miserables, Love story, Casablanca, The Notebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic(filmul la care toate fetele plang) happy
Always only you(are o poveste impresionanta-l-am vazut si revazut de cateva ori-vezi snopsins-)
City of angels
Hackicho:A dog's tale
Pieta(duce cu gandul la Pieta lui Michelangelo)-merita vazut!
Autunum at New York
Schinderl's list (un film impresionant despre dramele suferite de evrei in perioada holocaustului si despre marinimia omeneasca)
Boy in striped pijamas(impresionant pana la lacrimi...)

Bang bang you're dead
Dangerous minds

| SexycoldVamp a răspuns:

Uita-te la The lovely bones! Am plans jumatate de ora la el!