| Sergiu_Fenesan_1996 a întrebat:

Ziceti-mi va rog ceva seriale tari cu: Droguri (in special drogati), Puscarie, Gladiatori (Genul spartacus), Sau cv de gen American Pie

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Incearca Blue Mountain State :X e prea tare serialul. pacat ca are putine sezoane. incearca-l si revino sa-mi multumesti laughing glumesc. incearca-l si vei vedea ca nu a fost o pierdere de timp. daca nu-l gasesti contacteaza-ma in privatwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blow
Requiem for A Dream
Trainspotting
Cidade de Deus
Blood In Blood Out
the wire
American Gangster
Funda? big grin

| RzVq a răspuns:

Nu prea am nimic prin cap dar un film care l-am vazut de curand si mi-a placut e Ted e smecher filmul si daca te pasioneaza filmele horor A Nightmare on Elm Street 2010.
Ps:merita vazute.
Sper sa iti placa!

| CodyBanks a răspuns:

1.Scary movie
2.Death Race: Inferno (

| Baba-Neaga_Madalin_1998 a răspuns:

Anturaj... e cu droguri bla bla bla sau Blood (cu vampiri)

| Madiiiiiiii a răspuns:

Filme : Project X, Ted thinking, Savages, Van Wilder 1 si 2, Old School, Red ( gen scoala, alcool, droguri )
Serial : Blue mountain state