| rbk a întrebat:

A citit cineva Luna Plina si A doua luna plina de Kelley Armstrong? Eu le-am citit pe amandoua si sunt fascinante! Le adorlove struck!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superba cartea...:X:X am vitit prima acum trebuie sa merg la biblioteca sa o iau si pe a doua...:*:* dar cuplul Elena Clay e superb.big grin:X

4 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Despre ce sunt acele 2 carti? Suna fain titlul.As dori sa le citesc si eu. Acum citesc o carte de Witold Gombrowicz - Ferdydurke, e superba cartea...

| andrei a răspuns:

Bine dupa 3, 4 ani cand o sa fie la moda cine site ce alt film toti o sa zica la fel si de respectivele carti:p

sa iti zic ceva...tot ce e cu filmele astea cu vampiri ca nici nu situ ucm se cheama sunt copiate dupa Harry Potter :p daca Harry Potter nu avea asa succes nu cred ca se imi chinua cineva sa faca filmele si cartile:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste carti nu vorbesc despre viata vampirilor...ci a varcolacilor; mai precis despre singura femeie-varcolac din toata istoria varcolacilor...am citit numai prima si acum o astept si pe a doua. le ador love strucklove strucklove struckcontine scene de dragoste dar si destule de actiune. le recomand cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, dar mie mi-a placut cel mai mult partea cand a fost inchisa in inchisoarea aia. Cred ca inchisoare ara