| Adda_2262 a întrebat:

HeyhappyCe carti de Kelley Armstrong au aparut in Romania... excluzand Luna Plina, A doua luna plina si Invocarea?big grin Dau fundoilove struck

11 răspunsuri:
| SupCow a răspuns:

Hei fata:*
invocarea si continuarile de la carte revelatia si rafuiala sunt superbe am citit revelatia intr-o zi asa de mult mi-a placut si o so mai citesc odataday dreaming

| Bianca_6401 a răspuns:

Da au aparut am eu primele 3 carti

| Bianca_6401 a răspuns:

Am gasit la carefour happy acolo sunt toate 3 si le-am citit sunt super

| madalina00 a răspuns:

Te-as ajuta cu mare placre dar nu stiu

| love27butterflys a răspuns:

Revelatia si rafuiala

| Deeanne a răspuns:

Din pacate astea sunt singurele carti scrise de Kelley Armstrong care au aparut in Romania pana acum...

| AnaMariia24 a răspuns:

Aaa...revelatia si rafuiala sauuuu http://www.kelleyarmstrong.com/books/ sper ca te-am ajutat

| Danielapop_Zamfir_1975 a răspuns:

Hei,buna am vazut ca a aparut in Romania si cartea Magie de doi bani din seria "Femei din cealalta lume" sper ca te-am ajutat

| Anca_5268 a răspuns:

Nu stiu dar nu ai putea sa imi trimiti si mie invocarea si a doua luna plina, la adresa de mail:
ancaungureanu11@yahoo.com

| Alle01_1213 a răspuns:

Pai stiu ca sunt toate cartile din triologia Fortele raului absolut

| thaby_8375 a răspuns:

Revelatia si Rafuiala...si eu caut carti de kelly armstrong. funda?