| AnaMariia24 a întrebat:

Cine stie alte carti de kelley armstrong? in afara de luna plina a doua luna plina si invocarea revelatia si rafuiala? sincer nu prea imi place luna plina, dupa cate am citit pe net e nasoala, o fata e varolac pleaca din haita, penibil, mai faine is invocarea revelatia si rafuiala, pe bune cine stie? ceva mai adolescentiv, pleaseeeeee mersi va pup

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Uite aici ai toate cartile scrise de autoare, dar nu toate sunt aparute si la noi in Romania, de fapt, la noi au aparut doar "Fortee Raului Absolut" si "Luna Plina" respectiv "A Doua Luna Plina":
http://www.kelleyarmstrong.com/books/

| Erika3001 a răspuns:

De fapt Luna plina e chiar interesanta desi dupa descrierea data de tine chiar pare aiurea de totlaughing a mai aparut "magie de doi bani" pe langa ce ai scris tuhappy